#8285 - Part 1 - Freddy Ingels
eWorld en Internet ervaringen
Ik heb onlangs een nieuwe Mac gekocht (joepie !).
Het is een Performa 5200 met 8 Mb RAM en 800 Mb HD.
Op deze Mac was eWorld aanwezig. Dit leek me interessant
en ik heb dus al enkele malen op eWorld "gesurfd".
eWorld moet echter ook toegang bieden tot Internet.
Maar daar loopt alles mis. Ik heb al enkele keren assistentie gevraagd aan het eWorld assistence center, en ik krijg vrij snel antwoord, maar de antwoorden die ik krijg lossen mijn probleem niet op !
Ik zou de eWorld Web Browser application moeten hebben. Die heb ik en ze blijkt geïnstalleerd te zijn. Maar iedere keer als ik over wil gaan naar Internet reageert mijn Mac met "Could not find the Web Browser Application...", ook al heb ik opgestart met alle extensies af en met virtueel geheugen aan, zodat er toch genoeg plaats moet zijn zou ik denken.
Mijn vorige Mac was een SE 30 met slechts 5 Mb geheugen, en daarop draaide Netscape, hoewel traag, maar toch naar behoren.
Moet ik maar eWorld vergeten en terug met Netscape gaan
werken ?
Welke aanbieder biedt de beste voorwaarden ?
*** De eWorld Web Browser heb ik niet, dus ik kan het niet nakijken, maar zou het zo kunnen zijn dat die browser een tweede browser zoekt (Netscape bijvoorbeeld)? Misschien moet je eens nakijken of je in de instellingen (voorkeuren/preferences) een programma kan aangegeven dat als Web Browser dient. Geef daar gewoon eens Netscape aan als je standaard Web Browser en test of het nu wel werkt.
Up one level
Back to document index
© Mactivity ESTONIA 1995 -
© Kris Coppieters
| Click here for more interesting topics powered by Euregio.Net: | ||||
|---|---|---|---|---|
EasyScopes: |
weekly horoscopes |
astrology information |
web cam movies |
daily horoscopes |
free horoscopes |
free love test quiz |
calculate compatibility |
new music quiz |
song lyrics search |