Shareware registratie?

Shareware registratie?

#15892 - Part 3 - Claude Vrebos (Dragon)

Over het registreren van Shareware software

Nadat door vele shareware-gebruikers uit Europa gereageerd werd op de soms moeilijke betalingsmogelijkheden om shareware in de VS geregistreerd te krijgen (vooral omdat velen geen creditcards accepteren) krijg ik de indruk dat het veel gemakkelijker gaat omdat sommige auteurs vragen om de bijdrage langs KAGI om te storten, dus wel met creditcard, maar.....

Ongeveer twee maanden geleden, heb ik DoubleScroll 2.05 van ISYS laten registreren langs KAGI en kreeg ik een zeer onpersoonlijke briefkaart (waarvoor ze één dollar en sus vragen) om me te vertellen dat ik als gebruiker geregistreerd ben. Fijn, maar geen spoor van een registratienummer dat ik moet invullen om de vervelende betaalherinnering niet meer te krijgen. Alhoewel ik dus wel betaald heb ben ik tot vandaag verplicht om, om de veertien dagen, mijn DoubleScroll Preferences weg te gooien om de herinnering niet te krijgen. Support Shareware !!!

Idem voor de registratie van Disk Wizard 2.0 van François Pottier die zijn opstart icoontje nu eens wel, dan niet toont, maar wel een plaats in de rij vraagt. Gelukkig heb ik hier geen registratienr nodig en heb ik betaald omdat ik het veel gebruik.

En nu vooral niet gaan denken dat KAGI de auteurs niet verwittigd of niet....

T' was nu gemakkelijk .....en dan steen en been klagen dat wij Europeanen het spel niet eerlijk spelen, maar hoe langer hoe meer krijg ik de indruk dat de Europese markt hen weinig interesseert.

Dragon.

*** Dit is het berichtje dat ik aan de auteur van DoubleScroll gestuurd heb, maar tot nu toe (24 jan. 1996) heb ik nog geen bericht van hem, ook niet via CompuServe... Zou gauw ik iets weet laat ik het weten via de Mactivity stack.

Dear Edward,

A couple of months ago, a member (we are a Macintosh user group), Mr. Claude Vrebos from Zaventem, Belgium, has registered your great DoubleScroll 2.05 via KAGI. After the payment of his shareware fee he received from KAGI an postcard, pointing that he is a registered user, but unfortunately without any registration number.

Now he has to work always with an 15 day demo version and he is a registered user...

Do you have a solution for that problem?

Thanks in advance,
henk

PS. please answer to my Internet address below if you like, because I don't look every day on CompuServe for mail. If you address it to CompuServe it is OK for me too. Anyway, thanks for your answer.

henk hodiamont
support editor Mactivity Magazine
administrator - Mac-Date-Europe® BBS - BBS Site Venlo, Netherlands

CompuServe: 100103,2632
Internet: diamont@plex.nl


Up one level
Back to document index

Original file name: 9602-Shareware registratie?

© Mactivity Estonia 1996



Google

Hot: Index Compatibility Description old Macintosh Games
Copyright © 1995-2005 EUREGIO.NET AG - Legal Use - Privacy Policy - Security Info - Advertise - Contact Info
Last modified: 12/10/2008 - URL: http://www.euregio.net/mactivity/0296nl/X0203_9602-Shareware_regis.html

Some Websites powered by Euregio.Net:

Green House

Detrooz

Euro Pass

Franz-Jost

Handicap

Agri Expo

Nissan

 

Ford

Moebel

Bodarwe

Marketing

Art

SMIG

Weiterbildung

Bischoff

Chateau-Peltzer

Gangolf

Sonnenhof

Webdesign

Steuerberatung

E-Day

BS St.Vith

EKD Design

Drechslerei

Concept Design

Tourism

Wintergardens

Kirchens

Wirtzfelder Schnee

Hedach

Sutures

House of Beauty

Messerich

Zukunft

Eupen-Info

Leufgen

Promoptica

Autisme

Euregiochambers

ZAWM

ZAWM-St.Vith

Rittersprung

Tilgenkamp

Bauko

Ich Bin Online

BSTI

Treuhand Group


Click here for more interesting topics powered by Euregio.Net:

EasyScopes:

weekly horoscopes

astrology information

web cam movies

daily horoscopes

free horoscopes

free love test quiz

calculate compatibility

new music quiz

song lyrics search